Epson C13T90714N | XXL Ink Cartridge | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 190.00 mm |
| Gross height (mm) | 55.00 mm |
| Gross weight | 0.54 kg |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Leheküljetootlus | N/A lk |
| Net weight | 0.44 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 719 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer | Epson |
| Producer product name | C13T90714N |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Tüüp | XXL Ink Cartridge |
| Ühilduvad tooted | WorkForce Pro WF-6090, WF-6590 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson c13t90714n xxl ink cartridge black, c13t90714n, epson, tindid ja toonerid

